Iespēja studentiem piedalīties starptautiskajā konkursā Bio-Based Innovation Challenge Europe BISC-E 2024

Versija drukāšanaiVersija drukāšanai

Latvijas augstskolu studenti tie aicināti piedalīties starptautiskajā konkursā Bio-Based Innovation Challenge Europe BISC-E 2024. BISC-E ir Bio-Based Industries Consortium paspārnē organizēts ikgadējs pasākums ar mērķi apbalvot izcilus studentus, kas darbojas bioekonomikas jomā un ir gatavi aktīvi, radoši un prasmīgi risināt tehnoloģiskos izaicinājumus, kas skar mūsdienu sabiedrību.

BISC-E konkursā studentu komandām jāprezentē sava inovācija – videi draudzīgs, ilgtspējīgs produkts vai tehnoloģija. Ar iepriekšējo gadu BISC-E finālistiem var iepazīties šeit.

Latvijas Valsts koksnes ķīmijas institūts organizē BISC-E konkursa nacionālo atlasi. Dalībnieki aicināti reģistrēt savas komandas līdz 27. novembrim, rakstot uz e-pastu BISC-E vietējai kontaktpersonai Uģim Cābulim. Lai reģistrētos, jāsagatavo pieteikums angļu valodā, norādot komandas nosaukumu, dalībnieku un konsultanta vārdus, kā arī inovācijas aprakstu līdz 150 vārdos angļu valodā. Pēc tam komandas gatavos savu inovāciju pilnos aprakstus un sniegs prezentācijas nacionālajā finālā, kas notiks konferences BTechPro2024 ietvaros 2024. gada 26. aprīlī. Nacionālā fināla laikā žūrija izvēlēsies uzvarētāju, kas saņems naudas balvu un iespēju piedalīties jau Eiropas finālā.

Starptautiskā BISC-E mājas lapa atrodama šeit

Konkursa nolikumu varat lejuplādēt šeit

Jautājumu gadījumā sazinieties ar Uģi Cābuli