LATVIJAS VALSTS KOKSNES ĶĪMIJAS INSTITŪTS
bilde
Zinātnieku Nakts 2014

  

Koksne – dabas veidots kompozīts ar brīnišķīgām īpašībām un plašām izmantošanas iespējām. Koksnes dažādo komponentu strukturālā organizācija ietver gan augsti sakārtotus elementus - kristālus, gan arī haotiski organizētas tīklveida struktūras. To visu pēta koksnes zinātne, kas aptver ķīmiju, fiziku, bioloģiju...

 

2014. gada 26. septembrī no 18.30 līdz 23.00 tāpat kā iepriekšējos gados piedāvajam viesoties institūta laboratorijās un tikties ar institūta zinātniekiem un tajā strādājošajiem studentiem. Iespēja iepazīties ar ķīmiķa darba vidi un ikdienu, izmantotajām iekārtām un metodēm, kā arī viņu izstrādātajiem materiāliem un produktiem, Uzzināt kāds ir zinātnieku redzējums par koksnes izmantošanas iespējām šodien un nākotnē.

 

Adrese: Dzērbenes iela 27, Rīga, Latvija

 

Transports: 3. vai. 6. tramvajs līdz pieturai „Džutas iela”; 12. trolejbuss līdz pieturai „Zemitāna laukums” vai 16. trolejbuss līdz pieturai „Aizkraukles iela”; 1., 14., 21., 40. autobuss vai 203., 206. vai 271. minibuss līdz pieturai „Zemitāna laukums”.

Kontaktpersona: Arnis Kokorevičs, 29473753, arniskk@edi.lv. Grupas tiek lūgtas iepriekš pieteikties.

   


 

26.septembrī kgadējais Zinātnieku nakts pasākums par tēmu „Kristāli" vienlaikus notiks ne tikai Rīgā bet arī Daugavpilī, Jelgavā, Liepājā, Rēzeknē, Ventspilī un Valmierā.

 

Zinātnieku nakts ir Eiropas Savienības un Eiropas Pētniecības telpas aktivitāte, kuru realizē Latvijas Universitāte (LU) sadarbībā ar citām Latvijas augstskolām, zinātniskajiem institūtiem un muzejiem. Pasākums Latvijā noritēs jau devīto gadu pēc kārtas. Ar šo pasākumu Latvija iekļaujas to daudzo Eiropas valstu - Eiropas Zinātnieku nakts organizētāju skaitā, kuras septembra nogalē organizē dažādus pasākumus vairāk kā 300 Eiropas pilsētās, lai atraktīvā veidā skaidrotu zinātnes sasniegumus un ļautu ielūkoties zinātnisko laboratoriju darba noslēpumos.

     

Informācija par pasākuma "Zinātnieku Nakts 2014" norisi citās
Latvijas pilsētās, augstskolās un institūtos http://www.lza.lv/zinatniekunakts/

Eiropas valstīs un pilsētās: http://ec.europa.eu/research/researchersnight/


A A A
Vēstule KĶI
Ierosinājumi par mājas lapu
© 2007-2016, Latvijas Valsts koksnes ķīmijas institūts
Lapa atjaunota 15.09.2014.